HA! DAT HAD JE FOUT!Medal of Honor is weer helemaal terug van weggeweest. In navolging van het succes van CoD in ons moderne tijdperk, legt nu ook MoH zich toe op deze tijd.
De nieuwe game richt zich op de Tier 1 operators: een groep van absoluut beste militairen uit de VS, die direct onder de NCA vallen. Deze elite pakt de opdrachten aan die geen enkel ander legeronderdeel aandurft. Het spel zal gebaseerd zijn op ware gebeurtenissen, en voor de ontwikkeling van de game wordt er vanaf het begin al nauw samengewerkt met echte leden van Tier 1, om een zo realistisch mogelijke weergave te maken.
Dit is natuurlijk helemaal het straatje van Medal of Honor. De naam zegt het al: dit is een game over de beste soldaten die de wereld ooit gekend heeft.
Ontwikkeling van de game is in handen van de Electronic Arts Los Angles studio, die ook aan eerdere delen van MoH werkte. Voor de multiplayer werken zij samen met EA's Digital Illusions CE (EA DICE), een Zweedse ontwikkelaar met veel ervaring op dit gebied (bijv. de Battlefield serie is hun werk).
Dit belooft zeker een vette game te worden, en we moeten deze zeker in de gaten houden.
Bron:
http://worthplaying.com/article/2009/12/2/news/70646/